-
Отче священноначальнику Миколаю, моли Христа Бога спастися душам нашим!
Святитель Миколай чудотворець приніс у подарунок до урочища Образ дивовижну зиму. Каплиця святого, джерело з цілющою водою, де знаходиться його ікона, та все навколо засяяло білосніжною красою. Приїздіть та наповніть душі благодаттю!
-
День Святого Миколая Чудотворця
День Святого Миколая православні християни та греко-католики святкують 19 грудня, католики – 6 грудня. У народі святого також називають Угодником та Чудотворцем. Він вважається покровителем усіх знедолених, а також дітей і мандрівників.Цього свята із нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Микола Чудотворець є однією з найбільш шанованих постатей у Православ’ї. Молитви Миколі Угоднику мають особливу силу. Молитва святому Миколаю для захисту«О всеблагий отче наш Миколаю, пастирю й учителю всіх, хто з вірою звертається під захист твій і щирою молитвою благає тебе: поспіши й захисти отару Христову від вовків, що гублять її. Україну нашу і всяку країну християнську, і весь світ захисти і збережи святими твоїми молитвами від землетрусу, наступу чужинців…
-
Миколині свята — Варвари, Сави та Миколи
Грудень місяць, що традиційно закінчує календарний рік, наповнений святами. Услід за Катериною, Андрієм і Наумом приходять Варвари, Сави та Миколи. Усі три свята — Варвари, Сави та Миколи — називали Миколаєвими святами. Отож не забудьте привітати своїх рідних та близьких з цими святами! 17 грудня — Варвара — покровителька гірників і жінокСвяту Варвару вважають покровителькою гірників усього світу та жінок. До неї звертаються у молитвах про одужання тяжкохворих. Саме тому в Україні День святої Варвари (17 грудня) святкували лише жінки. На це свято дівчата готували вареники з маком чи сиром. З-поміж них обов’язково мали бути “пірхуни” — вареники, начинені борошном. Звареними варениками частували хлопців, уважно стежачи. кому саме попаде “пірхун”.…